logo

Pantone ogłasza kolor roku 2019 – Living Coral

Nowości / czwartek 17 Styczeń 2019

Pantone ogłasza kolor roku 2019 – Living Coral

Pantone ogłasza kolor roku 2019 – Living Coral. Kolor roku 2019 – Living Coral – ciepła energia. Ten kolor może być zaskoczeniem (oj tak) gdyż jest to totalne przeciwieństwo Ultra Violet – koloru roku 2018.  Living Coral czyli afirmujący życie koral o złotym odcieniu, który energetyzuje, ożywia i ociepla otoczenie. Skąd taki wybór? Zdaniem ekspertów Pantone udział technologii i mediów społecznościowych w naszym życiu jest obecnie bardzo duży. Potrzebujemy autentycznych doświadczeń, które ułatwiają bardziej intymne kontakty. Optymistyczny, towarzyski charakter, który wyróżnia kolor roku 2019, ma nam w tym pomóc. Kolor Pantone 2019 ma skłonić nas także do myślenia o rafach koralowych, jednych z najstarszych ekosystemów na Ziemi. Warto pamiętać, że w rafach koralowych żyje większa liczba gatunków morskich na metr kwadratowy niż w jakimkolwiek innym środowisku morskim.

Wybór Pantone 16-1546 Living Coral firma Pantone celebruje wspólnie z Royal Palm South Beach Miami, resortem znajdującym się samym sercu Miami Beach, tuż przy plaży i Ocean Drive. Zazdrościmy każdemu, kto w tej chwili ma okazję zwiedzić tamte okolice, bo na plaży trafić może na parasole w kolorze Living Coral, które na tle lazurowej wody Oceanu Atlantyckiego i błękitnego nieba muszą prezentować się obłędnie!

Oczywiście w najbliższym czasie powstanie kilka propozycji obrazów ręcznie malowanych w tym kolorze, teraz możemy napawać się jego pięknem na poniższych zdjęciach.

Może zainteresuje cię również

obrazy premium Obrazy PREMIUM - Nowy Rok 2020 - nowe wyzwania! Obrazy PREMIUM - Nowy Rok 2020 - nowe wyzwania! W ubiegłym roku... .. więcej
wakacje 2019 Wakacje, znowu są wakacje… Mamy kilka propozycji na wakacje 2019r. Oczywiście nie zaproponujemy Wam wakacyjnego... .. więcej

Komentarze Bądź pierwsza/y

Zostaw komentarz

* Pola wymagane